szkolenia dla operatorów maszyn ciężkich

szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

szkolenia specjalistyczne różne

wykwalifikowany personel


Koparki, Wózki widłowe, Suwnice, Żurawie, Rusztowania, Przecinarki, Zagęszczarki, Narzędzia udarowe i wiele innych...


Cennik i promocje

Firma Edukator specjalizuje sie w organizacji szkolen otwartych i zamknietych. Te pierwsze odbywaja sie przede wszystkim w Grudziadzu, gdzie znajduje sie siedziba firmy i nasze centrum szkoleniowe oraz w okolicznych miastach (m.in. Kwidzyn, Chelmno). Nowe grupy tworzone sa regularnie – tak, aby kazdy mógl uczestniczyc w interesujacym go kursie.

Interesuja Panstwa nasze ceny? Zachecamy do zapoznania sie z zamieszczonym ponizej plikiem z terminami najblizszych kursów i cennikiem. Obejmujace wózki widlowe, koparki, ladowarki czy podesty szkolenia to nasza domena, dzieki czemu kursanci z latwoscia zdobywaja potrzebne im uprawnienia.

Oferta firmy Edukator jest jednak znacznie bogatsza. Zapraszamy do regularnego sprawdzania niniejszej strony, a takze do kontaktu, jesli interesuje Panstwa organizacja zamknietego szkolenia dla pracowników. Wówczas ceny ustalane sa indywidualnie i zaleza m.in. od liczby uczestników, miejsca organizacji kursu, tematyki czy dlugosci i czestotliwosci spotkan dydaktycznych.Edukator: kursy i szkolenia dla operatorów w Grudziądzu


AKTUALNE CENY I PROMOCJE - LIPIEC 2019 ( .pdf )

ZADZWOŃ A PRZYGOTUJEMY OFERTĘ NA SZKOLENIA JAKIE POTRZEBUJESZ


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 56 642 70 37

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Edukator Kursy i szkolenia to profesjonalna placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, bądź w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie wydane na na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Oferujemy kursy zawodowe, kursy podnoszące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.