szkolenia dla operatorów maszyn ciężkich

szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

szkolenia specjalistyczne różne

wykwalifikowany personel


Koparki, Wózki widłowe, Suwnice, Żurawie, Rusztowania, Przecinarki, Zagęszczarki, Narzędzia udarowe i wiele innych...


Cennik i promocje

Firma Edukator specjalizuje się w organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych. Te pierwsze odbywają się przede wszystkim w Grudziądzu, gdzie znajduje się siedziba firmy i nasze centrum szkoleniowe oraz w okolicznych miastach (m.in. Kwidzyn, Chełmno). Nowe grupy tworzone są regularnie – tak, aby każdy mógł uczestniczyć w interesującym go kursie.

Interesują Państwa nasze ceny? Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej plikiem z terminami najbliższych kursów i cennikiem. Obejmujące wózki widłowe, koparki, ładowarki czy podesty szkolenia to nasza domena, dzięki czemu kursanci z łatwością zdobywają potrzebne im uprawnienia.

Oferta firmy Edukator jest jednak znacznie bogatsza. Zapraszamy do regularnego sprawdzania niniejszej strony, a także do kontaktu, jeśli interesuje Państwa organizacja zamkniętego szkolenia dla pracowników. Wówczas ceny ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca organizacji kursu, tematyki czy długości i częstotliwości spotkań dydaktycznych.Edukator: kursy i szkolenia dla operatorów w Grudziądzu


AKTUALNE CENY I PROMOCJE - SIERPIEŃ 2022 ( .pdf )

ZADZWOŃ A PRZYGOTUJEMY OFERTĘ NA SZKOLENIA JAKIE POTRZEBUJESZInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 56 642 70 37

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Edukator Kursy i szkolenia to profesjonalna placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, bądź w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2019 r., poz. 652).

Oferujemy kursy zawodowe, kursy podnoszące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.