szkolenia dla operatorów maszyn ciężkich

szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

szkolenia specjalistyczne różne

wykwalifikowany personel


Koparki, Wózki widłowe, Suwnice, Żurawie, Rusztowania, Przecinarki, Zagęszczarki, Narzędzia udarowe i wiele innych...


Firma Edukator - o nas

Edukator to firma szkoleniowa funkcjonująca na rynku od 2007 roku. Przez ponad 10 lat działalności nieustannie ulepszamy swoją ofertę – tak, aby była atrakcyjna zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które chcą poszerzać swoje kompetencje. Naszą specjalnością są kursy specjalistyczne i zawodowe – przede wszystkim podnoszące i uzupełniające kwalifikacje. Firma mieści się w Grudziądzu.

Naszą specjalnością są kursy operatorskie kończące się egzaminami państwowymi i uzyskaniem uprawnień do obsługi konkretnych maszyn i pojazdów. Prowadzimy m.in. kurs na wózki widłowe, ładowarki, podesty. Zatrudniamy doświadczoną kadrę szkoleniową oraz dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym. W połączeniu z przemyślanymi programami szkoleń skutkuje to wysoką zdawalnością egzaminów państwowych przez kursantów.Dlaczego warto postawić na kursy z Edukatorem?

Jesteśmy zaangażowani i profesjonalni. Z przyjemnością realizujemy kursy zgodne z indywidualnymi wymaganiami klientów. Szkolenia odbywają się w naszych własnych, odpowiednio przygotowanych salach lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.
Nasza kadra wykazuje się nie tylko szeroką wiedzą, ale również odpowiednimi umiejętnościami dotyczącymi jej przekazywania. Dlatego cieszymy się dużym uznaniem osób i firm korzystających z naszych usług.

Interesuje Państwa uzyskanie dodatkowych informacji? Zachęcamy do zapoznania się z zawartością niniejszej strony internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z firmą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Informacje

Jeżli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 56 642 70 37

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Edukator Kursy i szkolenia to profesjonalna placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, będą w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2019 r., poz. 652).

Oferujemy kursy zawodowe, kursy podnoszące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.