szkolenia dla operatorów maszyn ciężkich

szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

szkolenia specjalistyczne różne

wykwalifikowany personel


Koparki, Wózki widłowe, Suwnice, Żurawie, Rusztowania, Przecinarki, Zagęszczarki, Narzędzia udarowe i wiele innych...


Firma Edukator - o nas

Edukator to firma szkoleniowa funkcjonujaca na rynku od 2007 roku. Przez ponad 10 lat dzialalnosci nieustannie ulepszamy swoja oferte – tak, aby byla atrakcyjna zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które chca poszerzac swoje kompetencje. Nasza specjalnoscia sa kursy specjalistyczne i zawodowe – przede wszystkim podnoszace i uzupelniajace kwalifikacje. Firma miesci sie w Grudziadzu.

Nasza specjalnoscia sa kursy operatorskie konczace sie egzaminami panstwowymi i uzyskaniem uprawnien do obslugi konkretnych maszyn i pojazdów. Prowadzimy m.in. kurs na wózki widlowe, ladowarki, podesty. Zatrudniamy doswiadczona kadre szkoleniowa oraz dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym. W polaczeniu z przemyslanymi programami szkolen skutkuje to wysoka zdawalnoscia egzaminów panstwowych przez kursantów.

Dlaczego warto postawic na kursy z Edukatorem?

Jestesmy zaangazowani i profesjonalni. Z przyjemnoscia realizujemy kursy zgodne z indywidualnymi wymaganiami klientów. Szkolenia odbywaja sie w naszych wlasnych, odpowiednio przygotowanych salach lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.
Nasza kadra wykazuje sie nie tylko szeroka wiedza, ale równiez odpowiednimi umiejetnosciami dotyczacymi jej przekazywania. Dlatego cieszymy sie duzym uznaniem osób i firm korzystajacych z naszych uslug.

Interesuje Panstwa uzyskanie dodatkowych informacji? Zachecamy do zapoznania sie z zawartoscia niniejszej strony internetowej oraz do bezposredniego kontaktu z firma. Chetnie odpowiemy na wszelkie pytania.





Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 56 642 70 37

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Edukator Kursy i szkolenia to profesjonalna placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, bądź w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie wydane na na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Oferujemy kursy zawodowe, kursy podnoszące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.