szkolenia dla operatorów maszyn ciężkich

szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

szkolenia specjalistyczne różne

wykwalifikowany personel


Koparki, Wózki widłowe, Suwnice, Żurawie, Rusztowania, Przecinarki, Zagęszczarki, Narzędzia udarowe i wiele innych...

Cennik i promocje

Firma Edukator specjalizuje się w organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych. Te pierwsze odbywają się przede wszystkim w Grudziądzu, gdzie znajduje się siedziba firmy i nasze centrum szkoleniowe oraz w okolicznych miastach (m.in. Kwidzyn, Chełmno). Nowe grupy tworzone są regularnie – tak, aby każdy mógł uczestniczyć w interesującym go kursie.

Interesują Państwa nasze ceny? Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej plikiem z terminami najbliższych kursów i cennikiem. Obejmujące wózki widłowe, koparki, ładowarki czy podesty szkolenia to nasza domena, dzięki czemu kursanci z łatwością zdobywają potrzebne im uprawnienia. Oferta firmy Edukator jest jednak znacznie bogatsza. Zapraszamy do regularnego sprawdzania niniejszej strony, a także do kontaktu, jeśli interesuje Państwa organizacja zamkniętego szkolenia dla pracowników. Wówczas ceny ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca organizacji kursu, tematyki czy długości i częstotliwości spotkań dydaktycznych.Edukator: kursy i szkolenia dla operatorów w Grudziądzu
AKTUALNE CENY I PROMOCJE - CZERWIEC 2024 ( .pdf )
ZADZWOŃ A PRZYGOTUJEMY OFERTĘ NA SZKOLENIA JAKICH POTRZEBUJESZ


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 56 642 70 37

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Edukator Kursy i szkolenia to profesjonalna placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, bądź w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie wydane na na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Oferujemy kursy zawodowe, kursy podnoszące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie dożwiadczenie w branży szkoleniowej.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate dożwiadczenie w realizacji szkoleń.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate dożwiadczenie w realizacji szkoleń.
edukator kursy